Organizujemy dla Was

standup

Stand-up Milanówek / Jasiek Borkowski & Paulina Potocka & Jaksa 27 marca godz. 20:00

Zapraszamy na kolejny stand-up w Milanówku! Tym razem na scenie JASIEK BORKOWSKI i PAULINA POTOCKA. Całość poprowadzi i zapoda fragmenty swojego programu ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. Zapraszamy także chętnych na open mic.

Bilet wstępu 25-35 zł      KUP TUTAJ
4

Wieczór filmowy w Starym Kinie "Ciao Italia " 4.04 19:00

Włoska komedia w klimacie „Życie jest piękne” i „Jak
rozpętałem drugą wojnę światową”
Nowy Jork 1943 rok. Między włoskimi imigrantami Arturo i Florą rodzi się uczucie. Niestety zamążpójście dziewczyny zostało dawno
zaplanowane przez jej wujka, który obiecał jej rękę synowi szefa mafii. Aby nie dopuścić do tego małżeństwa Arturo postanawia skłonić ojca Flory do zmiany tej decyzji. W tym celu musi udać się na Sycylię gdzie mieszka mężczyzna. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie do amerykańskiego wojska, które właśnie przygotowuje się do lądowania we Włoszech…

Bilet wstępu 10 zł
michał

Koncert w Starym Kinie Michał Przerwa-Tetmajer 6.04 godz.19:00

Michał Przerwa-Tetmajer prezentuje songwriterski album

Z Jazzpospolitą wydał 6 jazz-rockowych albumów. Płytą Doktor filozofii zaprezentował warsztat kompozytorski. Album Dla domu i ogrodu Niskiego ciśnienia pokazał jego zamiłowanie do polskiej piosenki. Dzięki setkom koncertów w Polsce, Europie i Chinach Tetmajer związał się ze sceną na dobre.

Album EP Dwa czy jeden? (sierpień 2018) pokazał nowy kierunek w dalszej karierze Michała Przerwy-Tetmajera. Wokalista i gitarzysta ze swoim solowym projektem był zapraszany między innymi przez Opole Songwriters Festival, TEDxWarsaw, ArtFest w Tarnowie czy stołeczną Otwartą Pracownię. W tym roku Michał promuje nowy, songwriterski, samodzielnie wydany album (premiera 30 stycznia).

Bilet wstępu 25zł
12

Cezary Konrad Quartet on classical - Jazz w Starym Kinie 12.04 godz 20:00

Zdążyliśmy odetchnąć po pierwszym koncercie Jazz w Starym Kinie w wykonaniu znakomitego Wojtek Pilichowski, a już teraz zapraszamy na drugi koncert cyklu.
12 kwietnia (piątek) do Milanówka zawita polski perkusista jazzowy, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, słowem: Cezary Konrad!

Przez czytelników miesięcznika Jazz Forum – uznawany za najlepszego polskiego perkusistę jazzowego według rankingu Jazz Top, nieprzerwanie od roku 1992.

Bilety 40 zł
jim 14

Jam Session w Starym Kinie  ponownie w dniu 14.04.2019r godz 18:00

Jam session –
świetna zabawa
świetni muzycy
świetne utwory
i zbiorowe muzykowanie.

Podczas jam session nie gra się konkretnych utworów. Czasem improwizuje się na temat popularnych standardów jazzowych, stanowiących swoim tematem punkt wyjścia improwizacji lub po prostu gra w tonacji zadanej przez któregoś z grających muzyków. Wszyscy obecni na sesji muzycy improwizują. Bardzo często całe koncerty, czy występy w klubach odbywają się w luźnej formie jam session.

Bilety 20 zł

koncerty na żywo milanówekW naszej restauracji znajdziesz niepowtarzalny klimat i skosztujesz wyjątkowych dań z bogatej karty menu. Zależy nam jednak na tym, żeby miejsce to było przystanią, w której można miło spędzić czas w gronie bliskich osób. Żeby uatrakcyjnić Twój pobyt w Starym Kinie Milanówek, organizujemy kameralne koncerty na żywo, podczas których występują zarówno lokalni artyści, jak i znane osobistości ze świata muzyki. Nie ograniczamy się jedynie do koncertów — oferujemy również inne formy rozrywki, aby program wydarzeń spełnił oczekiwania każdego z naszych gości.

Koncerty na żywo – Milanówek

W Starym Kinie Milanówek panują idealne warunki do występów muzycznych. Doskonała akustyka i nowoczesny sprzęt grający sprawiają, że koncerty na żywo są formą komunikacji artystów z publicznością. Przyjazna atmosfera oraz niepowtarzalny nastrój panujący w naszej restauracji intensyfikują odczucia płynące z muzyki.

W programie rozrywkowym znajdziesz także inne wydarzenia kulturalne, takie jak:

  • stand-up'y,
  • wieczory kinowe,
  • spotkania z artystami
  • występy taneczne,
  • dyskoteki z DJ-em,
  • koncerty charytatywne.

Dysponujemy przestronną salą, w której możesz skosztować naszych dań przy akompaniamencie muzyki podczas koncertów na żywo. Chętnie wspieramy lokalnych artystów, którzy prezentują u nas swoją twórczość. Staramy się, aby repertuar był różnorodny i trafiał w gusta wszystkich gości.

Stare Kino Milanówek – najlepsze wydarzenia kulturalne

Muzyka jest ważną częścią naszej klubokawiarni, dlatego w planie wydarzeń kulturalnych, na stałe zagościły koncerty na żywo. Organizujemy występy jazzowe, rockowe i akustyczne, jednak nie ograniczamy się tylko do wybranych gatunków muzycznych. U nas pobawisz się także przy utworach elektronicznych podczas imprez z DJ-em, a także pośmiejesz się podczas stand-upów. Zależy nam na tym, aby każdy wyszedł od nas zadowolony i naładowany pozytywną energią, dlatego artyści zadbają o oprawę muzyczną, a my o miłą atmosferę.

Zapraszamy do Starego Kina Milanówek!

Rezerwacje pod numerem 514 036 608