Organizujemy dla Was

21

Wieczór filmowy w Starym Kinie 21.03 o 19:00

20-letnia Rosjanka Margarita Mamun trenuje gimnastykę artystyczną. W przygotowaniach do olimpiady w Rio de Janeiro pomagają jej dwie trenerki, reprezentujące różne podejścia do sportowego sukcesu i wchodzące z bohaterką w odmienne relacje. Film w emocjonalny sposób opowiada o psychicznych kosztach, jakie niesie ze sobą uprawianie wyczynowego sportu. Pokazuje, jak dążenie do mistrzostwa łączy się z brutalnym hartowaniem charakteru zawodniczki.

Zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=QynwN3y0IZQ

Bilet wstępu 10 zł
standup

Stand-up Milanówek / Jasiek Borkowski & Paulina Potocka & Jaksa 27 marca godz. 20:00

Zapraszamy na kolejny stand-up w Milanówku! Tym razem na scenie JASIEK BORKOWSKI i PAULINA POTOCKA. Całość poprowadzi i zapoda fragmenty swojego programu ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. Zapraszamy także chętnych na open mic.

Bilet wstępu 25-35 zł      KUP TUTAJ
koncert

Koncert Wiosenne Canto 24 marca godz. 17:00

Milanówek to miasto wielu talentów - w tym muzycznych!

Serdecznie zapraszamy na koncert wiosenny w wykonaniu uczestników sekcji wokalnej Milanowskiego Centrum Kultury oraz uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha w Milanówku!

Widzimy się 24 marca o godzinie 17.00 w Starym Kinie (ul. Piłsudskiego 33).

Wstęp bezpłatny.
dziwny

Dziwny jest ten świat !! Grażyna Łobaszewska 31.03.2019 godz. 19:30

Z okazji przypadających w 2019 roku osiemdziesiątych urodzin Czesława Niemena na scenie w Starym Kinie wraz z muzykami z supergrupy Ajagore pojawi się nietuzinkowa Grażyna Łobaszewska!

Niewielu jest artystów, którzy bez obaw mogą porwać się na interpretację twórczości Czesława Niemena. Do tego potrzeba nie tylko doskonałych warunków wokalnych, ale także odpowiedniej wrażliwości. To, że tę ostatnią ma Grażyna Łobaszewska, dostrzegł już Czesław Niemen, który niejako upoważnił ją do czerpania ze swojego artystycznego dorobku. O tym, że dysponuje wybitnym głosem, nikogo kto słyszał jej śpiew, nie trzeba chyba przekonywać.

Bilety:
VIP – trzy pierwsze rzędy przy stolikach – 59 PLN
Środkowe rzędy – 45 PLN
Miejsca siedzące z tyłu sali – 35 PLN

Bilety dostępne w Klubokawiarni oraz w internecie: https://www.kupbilecik.pl/impreza-34856-grazyna.lobaszewska.amp.ajagore.milanowek.html

michał

Koncert w Starym Kinie Michał Przerwa-Tetmajer 6.04 godz.19:00

Michał Przerwa-Tetmajer prezentuje songwriterski album

Z Jazzpospolitą wydał 6 jazz-rockowych albumów. Płytą Doktor filozofii zaprezentował warsztat kompozytorski. Album Dla domu i ogrodu Niskiego ciśnienia pokazał jego zamiłowanie do polskiej piosenki. Dzięki setkom koncertów w Polsce, Europie i Chinach Tetmajer związał się ze sceną na dobre.

Album EP Dwa czy jeden? (sierpień 2018) pokazał nowy kierunek w dalszej karierze Michała Przerwy-Tetmajera. Wokalista i gitarzysta ze swoim solowym projektem był zapraszany między innymi przez Opole Songwriters Festival, TEDxWarsaw, ArtFest w Tarnowie czy stołeczną Otwartą Pracownię. W tym roku Michał promuje nowy, songwriterski, samodzielnie wydany album (premiera 30 stycznia).

Bilet wstępu 25zł

Rezerwacje pod numerem 514 036 608