Organizujemy dla Was

standup

Stand-up Milanówek / Jasiek Borkowski & Paulina Potocka & Jaksa 27 marca godz. 20:00

Zapraszamy na kolejny stand-up w Milanówku! Tym razem na scenie JASIEK BORKOWSKI i PAULINA POTOCKA. Całość poprowadzi i zapoda fragmenty swojego programu ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. Zapraszamy także chętnych na open mic.

Bilet wstępu 25-35 zł      KUP TUTAJ
4

Wieczór filmowy w Starym Kinie "Ciao Italia " 4.04 19:00

Włoska komedia w klimacie „Życie jest piękne” i „Jak
rozpętałem drugą wojnę światową”
Nowy Jork 1943 rok. Między włoskimi imigrantami Arturo i Florą rodzi się uczucie. Niestety zamążpójście dziewczyny zostało dawno
zaplanowane przez jej wujka, który obiecał jej rękę synowi szefa mafii. Aby nie dopuścić do tego małżeństwa Arturo postanawia skłonić ojca Flory do zmiany tej decyzji. W tym celu musi udać się na Sycylię gdzie mieszka mężczyzna. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie do amerykańskiego wojska, które właśnie przygotowuje się do lądowania we Włoszech…

Bilet wstępu 10 zł
michał

Koncert w Starym Kinie Michał Przerwa-Tetmajer 6.04 godz.19:00

Michał Przerwa-Tetmajer prezentuje songwriterski album

Z Jazzpospolitą wydał 6 jazz-rockowych albumów. Płytą Doktor filozofii zaprezentował warsztat kompozytorski. Album Dla domu i ogrodu Niskiego ciśnienia pokazał jego zamiłowanie do polskiej piosenki. Dzięki setkom koncertów w Polsce, Europie i Chinach Tetmajer związał się ze sceną na dobre.

Album EP Dwa czy jeden? (sierpień 2018) pokazał nowy kierunek w dalszej karierze Michała Przerwy-Tetmajera. Wokalista i gitarzysta ze swoim solowym projektem był zapraszany między innymi przez Opole Songwriters Festival, TEDxWarsaw, ArtFest w Tarnowie czy stołeczną Otwartą Pracownię. W tym roku Michał promuje nowy, songwriterski, samodzielnie wydany album (premiera 30 stycznia).

Bilet wstępu 25zł
12

Cezary Konrad Quartet on classical - Jazz w Starym Kinie 12.04 godz 20:00

Zdążyliśmy odetchnąć po pierwszym koncercie Jazz w Starym Kinie w wykonaniu znakomitego Wojtek Pilichowski, a już teraz zapraszamy na drugi koncert cyklu.
12 kwietnia (piątek) do Milanówka zawita polski perkusista jazzowy, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, słowem: Cezary Konrad!

Przez czytelników miesięcznika Jazz Forum – uznawany za najlepszego polskiego perkusistę jazzowego według rankingu Jazz Top, nieprzerwanie od roku 1992.

Bilety 40 zł
jim 14

Jam Session w Starym Kinie  ponownie w dniu 14.04.2019r godz 18:00

Jam session –
świetna zabawa
świetni muzycy
świetne utwory
i zbiorowe muzykowanie.

Podczas jam session nie gra się konkretnych utworów. Czasem improwizuje się na temat popularnych standardów jazzowych, stanowiących swoim tematem punkt wyjścia improwizacji lub po prostu gra w tonacji zadanej przez któregoś z grających muzyków. Wszyscy obecni na sesji muzycy improwizują. Bardzo często całe koncerty, czy występy w klubach odbywają się w luźnej formie jam session.

Bilety 20 zł

Rezerwacje pod numerem 514 036 608