Imprezy i przyjęcia okolicznościowe

Życie przysparza nam licznych okazji do świętowania – urodziny i imieniny, wesela, komunie, chrzciny, sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Okazje te zasługują na odpowiednią oprawę, a taką oferuje Restauracja i Kawiarnia Stare Kino Milanówek. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną salę bankietową, doskonałą kuchnię oraz profesjonalną i miłą obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby impreza była naprawdę udana.

Sala na przyjęcia okolicznościowe

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy przestronną salę bankietową mieszczącą się w odnowionym wnętrzu starego kina w miejscowości Milanówek. Ze względu na rozmiar sali oraz możliwość jej swobodnej aranżacji jesteśmy w stanie „ugościć” zarówno kameralne przyjęcia okolicznościowe dla rodziny, jak i imprezy okolicznościowe na 90 osób. Nasza sala doskonale sprawdzi się jako sala weselna, sala na komunię, sala na chrzciny czy konsolacje. To także doskonałe miejsce na imprezy firmowe.

Imprezy okolicznościowe – pełna obsługa

Oprócz wynajmu sali oraz zapewnienia obsługi cateringowej i kelnerskiej możemy Państwu pomóc w organizacji oprawy muzycznej i dekoracji sali. Współpracujemy z wieloma specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować pełen wachlarz usług, również w zakresie profesjonalnej oprawy muzycznej.

Menu

Menu na imprezy i przyjęcia okolicznościowe każdorazowo ustalamy indywidualnie z organizatorem imprezy. Podczas ustalania menu klient ma możliwość podjęcia decyzji o formie spotkania. Obsługujemy zarówno spotkania sensu stricte bufetowe, podczas których catering serwowany jest w formie tzw. szwedzkiego stołu obejmującego bufet zimny i ciepły, jak i tradycyjne imprezy okolicznościowe z pełną obsługą kelnerską. W ramach menu oferujemy dania obiadowe, zimny i ciepły bufet, przystawki, desery, a także wina i inne alkohole – wszystko do ustalenia. W zależności od uroczystości oraz życzenia klienta oferujemy tort okolicznościowy na zamówienie.